Malonákladový tisk

Tisk vyráběných tiskovin

Malonákladový tisk tiskovin je ideální v případě potřeby tisknout v malých nákladech bloky, letáky, vizitky, brožury, katalogy, vstupenky, kupony, kalendáře a tiskopisy. To vše v nákladech desítek, stovek nebo maximálně několika tisíc kusů. Pokud potřebujete tiskoviny odlišného designu, je malonákladový tisk ta správná volba.

Tisk na digitálních strojích

Digitální stroje pro malonákladový tisk tisknou všechny uvedené tiskoviny ve srovnatelné kvalitě s momentálně nejrozšířenější ofsetovou technologií tisku. Malonákladový tisk uvedených tiskovin provádíme na veškeré křídové papíry, lesklé i matné a to v gramážích od 90 do 300 g/m2. Tisk provádíme také na pauzovací papíry, ofsetové papíry, recyklované papíry nebo dokonce na samopropisovací papíry.

Doplňkové služby

Samozřejmostí u zakázek je profesionální dokončovací zpracování jednotlivých tiskovin, jako je laminace (lesklá a matná), tvarový výsek, falcování (skládání letáků na několik lomů), ražba nebo slepotisk. Malonákladový tisk tiskovin a knihařské zpracování provádíme ve velmi krátkých termínech termínech.

Personalizace nebo číslování tiskovin

Tisk realizujeme i s personalizací veškerých tiskovin. Naše produkční stroje zvládají personalizaci letáků i jiných tiskovin od několika set po statisíce kusů. Při personalizaci tiskneme adresy na přesné pozice, vytváříme adresné dopisy pro directmailing. Provádíme i číslování dodaných tiskovin s umístění čísla na přesnou pozici vše v libovolném nákladu tiskovin.

U zakázek pro malonákladový tisk s personalizací je samozřejmostí dodání obálek s potiskem.

Rolovat nahoru