Tisk formulářů a tiskopisů

Formuláře vám navrhneme, vyrobíme a dodáme v dohodnutém termínu. Vyrábíme je v různém provedení i v různém stupni složitosti. Disponujeme velmi moderním výrobním zázemím, proto jsme schopni dodávek i těch nejsložitějšíš formulářů či tiskopisů. Vše ve velmi krátkých termínech. Po dohodě a na základě smlouvy, můžeme realizovat i dílčí dodávky přesně podle vašich požadavků.

Firemní a marketingové tiskopisy – formuláře

NEPOTIŠTĚNÉ TISKOPISY V NEKONEČNÉM PÁSU

Nepotištěné tiskopisy v nekonečném pásu

Tyto tiskopisy skládáme do cik-cak tvarů s vodícím děrováním spojené průrazem (Crimp-lock) nebo multiflexovým páskem s možností číslování. Výroba jednolistých a vícelistých tiskopisů od počtu listů 1 + 1 (originál + kopie) až po 1 + 5 (originál + 5 kopií).

Snap out složky lepené

Snap-out formuláře slepené s lištou a perforací

Lepené v hlavě nebo po bocích s lištou a s perforací. Formuláře je možné tisknout v materiálu samopropisovací, nebo kombinace samopropisovacích papírů a ofsetových. Barevnost tisku až do 8 barev technologií UV. Formáty A3, A4 a A5. Lze vyrobit i atypický formát. Provedení od počtu listů 1 + 1 (originál + kopie) až po 1 + 5 (originál + 5 kopií). Na formulářích lze zhotovit příčnou a podélnou perforaci, která umožňuje jednoduché odtržení určitých části. Číslovaní mechanické, personifikované, a to buď čísly nebo čárovým kódem.

POTIŠTĚNÉ TISKOPISY V BLOCÍCH

Potištěné tiskopisy v blocích - perforace

Pro snazší manipulaci s tiskopisy jsou lepeny do bloků. Umožní tím snadné vytrhnutí a založení do pořadače. Jednotlivé listy je možno opatřit perforací, nebo zakládacím děrováním.

Možnosti provedení formulářů

Tiskneme na běžný ofsetový papír, nebo na samopropisovací papír. Formuláře mohou být v provedení jednostránkové, nebo více stránkové, jednovrstvé i vícevrstvé. Formáty formulářů mohou být podle vašich požadavků od A7 až po A3. Vyrábíme také atypické rozměry. Vytištěné formuláře lze opatřit čárovým kódem, peforací, číslováním či vodoznakem. Dále různými ochrannými prvky podle účelu, který mají plnit (šeky, faktury, recepty, akcie, kupony).

Speciální tiskopisy

Tiskopisy s integrovanou kartou

Tiskopisy s integrovanou kartou

Tiskopisy s integrovanou kartou jsou dobrou marketingovou komunikací se zákazníkem. Můžeme vám pomoc s grafickým zpracováním a vhodným umístěním karty na tiskopisu. Zajistíme personalizaci těchto tiskopisů. Nabízíme dvojitou slepovací, integrovanou samolepku, nebo jednoduchou vylupovací kartu.

DISKRÉTNÍ OBÁLKY

Diskrétní obálky

Pro zajištění bezpečnosti tištěných dat dodáváme diskrétní obálky, obvykle používané jako výplatní nebo PIN obálky. Uzavřené obálky se dodávají v pásu opatřeném vodicí perforací a jsou určené pro dotisk dat v jehličkových tiskárnách. Data se tisknou dovnitř uzavřené obálky, která je  zvenčí i zevnitř opatřena bezpečnostním krycím potiskem, a nelze je bez zjevného poškození obálky přečíst. Pro snadné a kontrolovatelné otevření obálky je použita trhací perforace.

Formuláře s tlakovým lepidlem

Formuláře s tlakovým lepidlem

Jedná se formuláře (výplatnice, formuláře pro zasílání PIN čísel, vyrozumění, marketingové materiály či jiné), na kterých je předem na vhodná místa naneseno speciální tlakové lepidlo, které se aktivuje vysokým tlakem. Dokumenty potisknete na laserové tiskárně potřebnými údaji a následně zpracujete v jednom stolním dokončovacím zařízení (skládacím a lisovacím).

Formuláře s hologramem

Formuláře s hologramem

Formuláře s hologramem ochrání proti padělání. Z klasického formuláře, smlouvy, dárkové poukázky či vstupenky je rázem produkt s reprezentativním designem. Je možné použít standardní hologram, nebo vám navrhneme holografické logo dle vašeho přání. Hologramy nabízíme ve 2D nebo 3D.

Proč tisknout s námi

Držíme slovo i termín

Na spolupráci s naší firmou se můžete vždy spolehnout. Vážíme si zákazníků, a proto dodržujeme smluvené termíny v oblasti tisku i výroby.

Bohaté zkušenosti

Formuláře a tiskopisy pro vás vyrábíme od počátků existence firmy. Dodávané formuláře a tiskopisy jsou garancí vysoké kvality a mají široké uplatnění.

Individuální návrhy

Pokud vám nebude stačit běžný sortiment, tak jsme schopni se přizpůsobit individuálním potřebám zákazníka. Zajistíme vícebarevný oboustranný potisk dle Vámi dodaných předloh popřípadě včetně grafického návrhu.

Rolovat nahoru