Výroba a potisk kartonových krabic

Kartonový obal je důležitou součástí prezentace vaší firmy. Propaguje prodávaný produkt a firemní značku. Proto kartony vyžadují reprezentativní vzhled s kvalitním vícebarevným nebo celoplošným potiskem.

Reklamní potisk kartónových krabic dodá reprezentativní vzhled obalům. Posílíme zviditelnění vaší firemní identity pomocí vícebarevného flexotisku, digitálního nebo ofsetového tisku či kašírováním. Samotná výroba a potisk krabic pro nás neznamená jen samotný tisk. Nabízíme Vám komplexní podporu ve všech otázkách souvisejících s potiskem obalů! Díky naší odborné předtiskové přípravě odborně zpracujeme Vaše data a nabídneme vhodnou tiskovou technologii. V potisku obalů disponujeme vysoce moderním portfoliem technologií. 
V realizaci využíváme řadu tiskových postupů, např. flexotisk, ofsetový a digitální tisk.

Flexotisk vs. ofsetový tisk

Tiskové procesy se v zásadě liší způsobem přenášení barvy na potiskovaný materiál. Flexotisk je tisk z výšky, tzn., že tiskové části vyčnívají z elastické polymerní přítlačné desky. Ofsetový tisk je postup tisku z plochy. Při něm se části, jež přenášejí barvu, vyleptávají z ploché kovové přítlačné desky. 
Typickými aplikacemi pro ofsetový tisk jsou kartonové dárkové obaly, brožury, plakáty nebo displeje; flexotisk se klasicky používá pro přepravní obaly, klopové krabice, přepravky nebo paletky.

Digitální tisk - moderní tisková technologie

Oproti klasickému tiskovému postupu jako například tisk z výšky, hlubotisk, tisk z plochy a protisk, nelze digitální tisk kategorizovat na základě potiskovaného materiálu ani podle nanášení barvy, neboť se zde nepoužívá žádný statický materiál k potisku. U tohoto tiskového postupu se tiskový motiv přenáší pomocí počítače přímo do tiskařského stroje. 

Námi nabízená technologie digitální potisku obalů umožňuje kvalitativně vysoký potisk obalů z vlnité lepenky a prodejních stojanů/displejů od jednoho nákladu. Kromě toho lze přesně realizovat individuální tiskové motivy, personalizovat obaly přesně dle potřebného množství kusů. Management barev nabízí možnost simulovat i jiné tiskové procesy.

Využijte našeho plného servisu a nabízených tiskových technologií. Vyrobíme vám potištěný i nepotištěný obalový materiál ve vámi požadovaných rozměrech z různých druhů lepenky.

Poptávka potisku krabic

Rádi vám zpracujeme cenovou nabídku. Pošlete nám své požadavky:

  • délka, šířka a výška požadované krabice
  • požadovaný tvar krabice, nebo jeho technický výkres
  • požadovaný materiál krabice (mikrovlna, třívrstvá, pětivrstvá lepenka), nebo účel použití, abychom mohli materiál určit
  • požadovaný potisk případně grafické podklady
  • množství
Rolovat nahoru