Výroba reklamního textilu

Reklamní textil patří mezi top produkty mezi reklamními dárky. Jaký jiný reklamní předmět se může pochlubit tak velkou plochou pro váš tisk či výšivku. Který jiný produkt nabízí tolik variací a možných variací jako je textil? Naše nabídka textilu se často dělí na běžné a značkové zboží. Obecně dělíme reklamní textil do těchto kategorii: 

  • pánská, dámská a dětská trika
  • polokošile
  • mikiny a fleece
  • vesty
  • bundy
  • pracovní oděv

Katalogy reklamního textilu

Jsme si vědomi toho, že spousta zákazníku zakázek hledá něco originálního. Způsob jak se odlišit a oblast reklamního textilu je zcela jistě tou správnou možností. My Vám přinášíme originální textil v široké škále barev a velikostí. Nemáme omezení katalogového textilu který nabízíme. Navštivte stránky nabízeného reklamního textilu.

adler

Je výrobcem značkového reklamního textilu. Značka Adler disponuje vysokou kvalitou svých výrobků a výbornou skladovou dostupností svého zboží.

ALEX FOX

V sortimentu Alex Fox naleznete širokou škálu vysoce kvalitního reklamního textilu. Firma má mnohaleté zkušenosti z oboru, které garantují funkčnost a kvalitu.

Ať už si vyberete triko, polokošili, mikinu, košili, vestu či bundu, můžete si být jisti, že vaše reklamní sdělení půjde mezi lidmi vidět. Stačí jen vhodně zvolit cílovou skupinu a jí přizpůsobit umístění Vašeho firemního loga či sloganu. Námi nabízený katalogový reklamní textil má bezesporu své výhody, plynoucí z velkých skladových zásob a snadné dostupnosti. V prvé řadě velmi krátký termín dodání, v případě potřeby v řádech několika málo dnů a to včetně potisku a v řadě druhé pak velmi nízká cena u základních provedení triček a polokošil.

Rolovat nahoru