Expresní tisk s rychlým dodáním

Vysoká kvalita expresního tisku

Digitální tisk je kvalitou srovnatelný s ofsetovým tiskem, ale s podstatně kratším výrobním termínem, proto jej také nazýváme expresním.

Dodání do 48 hodin

Pro expresní tisk disponujeme tiskovou kapacitou tvořenou několika produkčními tiskovými stroji. Tímto máme i záložní kapacitu pro vykrytí zakázek v případě servisu. Proto můžeme garantovat termíny a včasnou expedici zakázek.

Garance kvality a termínu

V současném digitálním světě zákazníky zajímá kvalita, cena a rychlost poskytnuté služby. Nikoliv vzdálenost na kterou je služba poskytována. Náš expresní tisk nadigitálních tiskových st rojích i ostatní služby využívají zákazníci nejen z našeho okolí, ale z celé republiky. Díky smluvnímu vztahu s DPD garantujeme rychlé dodávky po celé České republice .

Konkurenceschopnost

Výtisky z digitálních produkčních tiskových strojů jsou jednoznačně kvalitnější než z běžných laserových tiskáren, kopírek nebo podobných technologií. Kvalita našehoexpresního tisku si klade za cíl, aby klient nerozeznal výsledný výrobek tištěný digitálními technologiemi od klasického ofsetového tisku. Je pravdou, že digitální tisk je omezen výběrem materiálů, avšak ze zkušenosti víme, že lze téměř vždy najít materiál – papír, který při zachování poměrů rychlost/cena/kvalita odpovídá představám zákazníka.

Rolovat nahoru